Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

2. leden 2013: Do nového roku jsem zřejmě vstoupila pravou nohou

2. ledna 2013 v 15:59 | Soni |  Deníček
Všechno je super a tak, jak má být. Tak tenhle pocit jsem neměla už pěkně dlouho, ale teď je tu a já ho jen tak nenechám odejít.

I přes to, že už několik dní ležím v posteli, chrchlám, kýchám, kašlu, smrkám, jsem už celá rozlámaná a chvílemi je mi vážně na umření, jsem spokojená. Učím se na zkoušky a to mě (zdánlivě paradoxně) udržuje v klidu. Vytýčila jsem si mety: každý den zvládnout dvě prezentace - a daří se mi to. Všechny starosti mě obtékají jako voda kameny v řece. Mám důvody, proč být nešťastná, a nejsem. Modlila jsem se, abychom všichni vstoupili do roku 2013 co nejradostněji; věřila jsem tomu, že po velice hektických Vánocích, které jsem si ani moc neužila, musí nastat obrat k lepšímu, a on nastal.

Jo, Vánoce nestály za moc. Skoro určitě jsem to sem už psala, ale co, klidně to zopakuju. Mizí ze mě takový ten dětský duch Vánoc. Rok od roku víc a víc. Mrzí mě to, ale hádám, že se s tím budu muset smířit. Možná je to tím, že stárnu, možná tím, že když je 10 nad nulou a fouká jarní vítr (kterej zbožňuju, ale v březnu, ne na Boží hod vánoční), ani milion vánočních stromečků mi nedokáže navodit tu správnou vánoční atmosféru. Mám dojem, že si z nás počasí dělá dobrý den. V jednu chvíli svítí slunko, hned nato leje jako z konve… A vsadím se, že na Velikonoce bude sněžit, jako loni.

Ale zpět. Jo, teď mám prostě dobrou náladu. Třeba proto, že jsem našla svoje milované, mnoho týdnů ztracené pero. Třeba tím, že jsem měla Martínkovi poslat ty anotace k zápočtu už v půlce semestru, a když jsem na konci prosince klikala na tlačítko ODESLAT, měla jsem strach, že mě s tím pošle někam, a on mi místo toho napsal, že jsou v pořádku, ba vzorné. Třeba je to těma šesti šalvějovejma pastilkama za den, kdo ví. Všechno je v nejlepším pořádku.

Přeju Vám, aby byl Váš rok stejně pohodový, jako je začátek toho mého. Mám Vás všechny ráda!

S.


(Nemohla jsem si to odpustit. n_n')
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 2. ledna 2013 v 16:05 | Reagovat

Tak ať ti to vydrží už napořád, já asi vykročila nohou levou.

2 Soni Soni | E-mail | Web | 2. ledna 2013 v 23:15 | Reagovat

[1]: Jak to? :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama