Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Léto

25. srpna 2011 v 21:12 | Soni |  Myšlenky
Nemám ráda takovýhle vedra, kdy teploměr ukazuje přes 30°C ve stínu, i když dneska to teda bylo o něco málo lepší než předchozí dva dny. Ale jednu výhodu ty horký dny mají - ty večery jsou potom úžasný.

Miluju sednout si okolo šestý, když už se slunce pomalu sklání k obzoru, někde venku, číst si knížku a přivřít oči pokaždý, když do toho voňavýho tepla foukne vítr. Dnes večer jsem byla po dlouhý době jednoduše spokojená. Seděla jsem v trávě, na hlavě měla slamák, někde poblíž si povídali nějací lidi a nejspíš si opejkali buřty, protože to všude krásně vonělo. Mobil jsem nechala doma, celej svět se mě týkal jen vzdáleně, neurčitě. Zvedla jsem hlavu a musela se usmát. Ve vzduchu byla spousta včel, mušek a všelijaký havěti a paprsky slunce mě hřály na nohou a rukou. Za chvíli se ke mně přimotala kočka, chvilku se o mě třela a vrněla a mně bylo jedno, co by si o mně pomyslel někdo, kdo by šel kolem a viděl mě, jak na ni mluvím, nebo jak dlouho tam s ní budu. Měla jsem nekonečně času, mohla jsem tam být, jak dlouho jsem chtěla. Kočka po nějaký době zavětřila a odběhla někam pryč.

Zbožňuju léto. Škoda, že letos začalo tak pozdě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MěsíčníKořen MěsíčníKořen | 28. srpna 2011 v 0:39 | Reagovat

Krásně píšeš Soni..a já už myslel, že romantičky vymřely..:) Ať ti to vydrží.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama