Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Amy...

23. července 2011 v 21:01 | Soni |  Umění
"Klub 27" dnes získal dalšího člena. Žádné oslavy se však nekonají - alespoň u mě ne. Drbna jménem Facebook mě dnes kvečeru informovala o tom, že Amy Winehouse je mrtvá.

Amy Winehouse zemřela.

Je mrtvá.

Mrtvá. Nalezená ve svém bytě... Předávkovaná drogami.

Tak strašně mladá...

Už nebudou žádné další singly, alba, už nepůjdu na její koncert, na kterej jsem vážně, vážně chtěla... Víte, před časem jsem probírala a třídila své staré věci a našla mezi nimi právě plakát Amy Winehouse. Napadlo mě, jak dlouho asi sedmadvacetiletý člověk s takovou životosprávou může ještě žít. Teď odpověď znám, ale raději bych neznala.

Je jí zkrátka hrozná škoda. Ona byla jedinečná, nebyl tu nikdo jako ona. Nebyla jsem její velká fanynka, to vůbec ne, ale měla jsem ráda její hudbu. Měla úžasnej hlas i písničky. A tak nějak tu vždycky byla, po celou dobu mé puberty. Když jsem se to dnes dozvěděla, spadla mi čelist. Znáte to, když lidi říkají, že něčemu nemohou uvěřit. Přesně to jsem cítila já. Kupodivu to pro mě byl mnohem větší šok, než když zemřel Michael Jackson. K Amy, respektive její muzice, jsem měla blíž než k němu.

Proč ti nejzajímavější muzikanti umírají v tak nízkém věku? V tom proklatém věku dvaceti sedmi let?

Takže tímhle bych chtěla vzdát hold Amy Winehouse. Těžko říct, jestli ještě někdy bude někdo jako ona. A nevím, jestli je vzhledem k její osobnosti vhodné říct "odpočívej v pokoji". Takže prostě děkuju, Amy. Snad ti bude dobře.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veri Veri | Web | 31. července 2011 v 14:38 | Reagovat

Proč umírají tak mladí? Jednoduše....nebrát drogy a nežít neuřízeným způsobem života, kterým holdovala i Amy a jak její matka řekla ,,je jen otázka času, kdy má dcera zemře".
Amy byla zřejmě velká osobnost, ale nedokázala se postavit zpátky na nohy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama