Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Skittlesky a Glee

9. června 2011 v 19:47 | Soni |  Myšlenky
Jo. Rozhodla jsem se změnit svůj život. Zejtra jdu slavit hromadné narozeniny pár známých. jdu slavit. Do Kasína. Večer. Kdyby mi tohle někdo řekl před půl rokem, nevěřila bych mu. Jenže jsem zjistila, že mi je smutno po lidech. Začala jsem mít potřebu se bavit, takže jdu. Jenom musím sehnat peníze a doufám, že se tam k někomu budu moct přitento.

Taky jsem začala koukat na Glee. jsem začala koukat na Glee. To Glee, které jsem vždycky považovala za naprostou kravinu. Není to kravina. Nebo možná je, ale já to nevidím. Ten seriál mě dokáže rozbrečet, rozesmát, potěšit... baví mě. Tři čtvrtě hodiny, to je jako celá matika. Je zvláštní, jak různě se čas dokáže v různých situacích jevit, co?

A přiznávám... miluju skittlesky. Nejen proto, že jsou sakra tak dobrý, ale taky proto, že je hezké patřit do kolektivu, kde je milujou všichni. mám ráda něco, co milujou všichni.

Bude to znít trapně, ale je to taková moje malá emérika. Slunce svítí, já jsem prolezla z matiky do čtvrťáku a "likuju" stránky na freshlikes.com. Taky u nás dneska byla choreografka a říkala nám něco ohledně maturáku. A já se na to normálně těším. Těším se na nácviky, těším se na to, jak budeme vyrábět westernové rekvizity, ale těším se i na to, jak se budu připravovat na maturitu. Nevím, co mě to popadlo - nic jsem si nešlehla. Opravdu ne.

Zkrátka a dobře se začíná drápat na povrch mé optimistické já. Nejspíš to bude tím počasím. Ta zima na mě asi nějak negativně působí. No nic, vykouklo sluníčko, takže jdu ven se psem.


See ya later.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 16. června 2011 v 2:31 | Reagovat

...změna je život...=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama