Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

2012 - co bude?

8. května 2011 v 11:32 | Soni |  Myšlenky
Před pár dny jsem na jednom blogu našla zajímavý dokument týkající se roku 2012, Mayského kalendáře, kruhů v obilí, mimozemšťanů a případného setkání s nimi 21.12.2012. Ať už si myslíte, že se toho dne něco stane, nebo ne, ten dokument vám doporučuju všema deseti.


Myslím si, že tvrzení o jakési zprávě z vesmíru je podvod, ale strašně mě zaujaly ty kruhy v obilí. Nechápu to, ale stoprocentně je podle mě nemohou dělat lidé. A fascinuje mě to. Jak vznikají? Jak je možné, že přes jednu jedinou noc se na poli objeví obrazec o velikosti několik desítek metrů krát několik desítek metrů, bez použití světla a jakéhokoli hluku, plus tak přesně vypočítaný, aby se na nerovném povrchu jevil jako bezchybný kruh jen ze vzduchu? Navíc - to v tom filmu není, někde jsem to četla - stébla toho obilí nejsou polámaná, ale jen ohnutá. Jak to? Něco je na obou teoriích, na které jsem narazila - buď se námi tímto způsobem snaží komunikovat Země sama, nebo naopak mimozemšťané. Oni se tomu všichni smějí, ale já doufám, že tu v ten den přistanou - to by bylo super... Každému člověku by mohl být přidělen jeho osobní mimozemšťan, nebo tak něco ^^
Osobně odmítám věřit tomu, že se v roce 2012 nic nestane. A snad do toho "vládci nebes" nějak zatažení budou ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | Web | 8. května 2011 v 20:43 | Reagovat

V tom případě bych prosil přidělit mimozemšťanku :-). Osobně si myslím, že se příští rok nic dramatického nestane. Jak se píše v jedné povídce Woodyho Allena, kterou v poslední době rád a často cituju: "A nastalo velké zklamání, když místo konce světa přišlo pondělí a všichni museli zase do práce." :-)

2 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 19. května 2011 v 22:30 | Reagovat

Lidi dokážou opravdu hodně, takže to není zase tak nereálné.
Konec světa byl předpovídám už xkrát a nikdy se nic nestalo. A vždycky se potom objeví nové a již "zaručené" datum.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama