Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Tak zítra opět do školičky...

25. dubna 2011 v 22:47 | Soni |  Myšlenky
Tož zítra nastupuju po 14 dnech opět do toho blázince. Kdybyste aspoň zčásti tušili, jak mně se tam nechce! Jak moje dušinka už teď touží po svobodě, když si jenom představí tu ošklivou budovu, která je jako klec, když je venku krásně a vy sedíte v lavici a posloucháte ty nesmysly, které se vám mermomocí snaží narvat do hlavy! Jo, gympl byla špatná volba. Víte co? Jakkoli prskám, že Zámeček nemá úroveň, ve skutečnosti si to nemyslím. Závidím zámečákům. Závidím jim nádhernou školu s parkem, velikánskými ateliéry a bůhvíčím vším, závidím jim učitele umělce, závidím jim... všechno.
Bože, když si jenom pomyslím, co mě čeká... Další a další nekonečné hodiny matiky, fyziky, chemie, bižule... A to nemluvím o těch tunách látky a testů, které jsem za ty dva tejdny zameškala. Aspoň že zejtra žádný z výše jmenovaných předmětů nemáme. Angličtina s tou naší beruškou, literka, francouzština, zemák a seminář, ač s učitelkou, která zřejmě umí anglicky asi tak jako my...
No ale ve středu to přijde. Matika. Volná. Prásk, zase matika. Tělák. Chemie. Mluvnice. Maminko, pomoc...
Jo, mám k těm čtyřem předmětům špatnej přístup. Vím moc dobře, že bych se měla radovat z možnosti se vzdělávat a vědět toho co nejvíc. Jenže... Mě to prostě nezajímá. To je celý můj problém, nezajímá mě, jak fungují obvody, jak z rovnice poznám, zda se jedná o kružnici, která žláza produkuje endorfin ani co vznikne esterifikací kyseliny té a té.
Já to zkoušela. Opravdu. Zkoušela jsem otevřít sešit z chemie a přesvědčovat samu sebe, že je to vlastně ohromně zajímavé, jak ty reakce fungujou... Ale po chvíli jsem se stejně přistihla, jak do toho zírám se znuděným výrazem a absolutně to nevnímám.
Ach jo. Co se mnou? Teď už asi nic. Do konce školního roku to už nějak doklepu... A pak hurá do maturitního ročníku.
Budu brečet...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kjell-Erik Kjell-Erik | E-mail | Web | 25. června 2012 v 15:42 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama