Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

8. duben 2011

8. dubna 2011 v 17:48 | Soni |  Deníček
Dnešek byl hezký den. Sluníčko foukalo, vítr... Ehm, opačně. Svítíčko slunilo (no, já jedu) a já opět dřepěla v té ošklivé hranaté barabizně. O ájině jsem zjistila, že jsem si zapomněla zajít dopsat test, děják suploval pan učitel Záhrobský - to je neuvěřitelný, co všechno ten chlap ví. Třeba to, že když Američani shazovali atomovku na Hirošimu, zrovna se tam někde v bazénu či co koupaly dětičky, nějakej chlapeček skočil do vody, a když se vynořil, město bylo srovnaný se zemí. Věděli jste to? No ale zpět k věci. Následoval zemák (Paní učitelko, pojedete s náma na vejlet? - Vy nejedete s paní učitelkou třídní? - My s ní jet nechceme. - To je blbý... Kdyby jela Dana, tak bych jela, ale... - No my s sebou právě Danu nechcem.), bižule a video o tom, "jak vyrobit lidskou bytost", a fyzika a video, na který se tradičně nikdo nedíval. Nikdo.

O volný se mi poved dobrej joke, když jsme seděli na lavičce u automatu, kolem prošel Bradley a najednou tma, tak se jakože hustě ptám: "Co zhasínáš?" No a ona se zpoza rohu vynořila paní učitelka Poláčková a povídá: "Šetříme, né?" Jsem zase jednou zaválela...

No a poslední byla fránina, kde jsme všichni byli opět hrozně inteligentní. Hlavně paní učitelka Janečková: "J'étais triste quand tu es parti, takže jsem byl smutný, když jsi ojel."

Sbor dneska bůhvíproč nebyl, takže jsem vyrazila za mamkou do nemocnice a pak jsme spolu šly domů. No a od tý doby tu trčím. Venku je ale hezky, tudíž se oblíknu a jdu se projít. Mějte se fajně.


(Tahle písnička se k dnešku nehodí, ale je nádherná, takže nazdar.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama