Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Dvojitá oslava aneb "recept na hubnutí"

12. března 2011 v 22:18 | Soni |  Deníček
Zjistila jsem, že jsem přibrala. 4 kila. Nejhorší je, že je to vidět. A opět jen na té jedné partii těla. Ach jo.
Rozhodla jsem se, že budu držet dietu. Nežrat, to je přece snadný. Jo, jde mi to dobře, říkala jsem si po třech dnech jakž-takž bez jakéhokoli přežírání, sladkostí večer apod. Bohužel to jde o dost hůř, když jste u babičky na oslavě dědových narozenin a bráchovo svátku - brácha měl už druhou oslavu, zmetek jeden. Nechápu proč. Tu první měl v pondělí, kdy jsme mu popřáli my (já a naše ctěné rodičovstvo) a děda Novák, zatímco dnes mu přáli babi s dědou Pastorčákovi. Nejen, že to není fér, protože já jsem nikdy dvě oslavy neměla, ale navíc to bylo v pondělí, kdy jsme měli s Jakubem druhý výročí a nemohli jsme kvůli tomu ani do kina. No, nakonec jsme jeli v úterý - na Gnomea a Julii. Nyny film.

Ale zpět k tématu. Jak už jsem řekla, blbě se hubne, když máte nudlovou polívku s játrovejma knedlíčkama, potom kuřecí závitky s rejží, po obědě sachr (s pravou šlehačkou, uááá...) a chlebíčky namazaný bramborovým salátem, k tomu popíjíte hujera, když ale on je tak dobrej... Ve tři usoudíte, že je čas jít domů, takže tam dorazíte a maminka oznámí, že tu je od včerejška kobliha a že by ji měl někdo sníst. Nikdo se k tomu nemá a ona se na vás tak hezky směje tou držkou ulepenou meruňkovým džemem... No přece se to nevyhodí!

Celej večer to tu vydejchávám snažíc se uklidnit tím, že ženská má bejt krev a mlíko. V šest ovšem volá babi, že jsme u ní nechali sekanou, kterou nám chtěla dát zejtra k obědu. Maminka mě prosí, jestli bych tam nezašla, až půjdu vyvenčit tu naši obludu - nemám námitek. Chyba, Nováková. Babi totiž k sekané přibaluje i jahody. Spoustu obrovskejch červenejch jahod, jako od dvanácti měsíčků. Těm jsem naštěstí odolala. Dám si je zejtra dopoledne. Bez cukru, jen tak. Ale když... S cukrem jsou lepší.

Nemám ráda oslavy. Aspoň ne ty cizí. Nedostanu žádný dárky a akorát se vždycky přežeru. Takže od zejtra hubnu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bels Bels | Web | 12. března 2011 v 23:21 | Reagovat

Budu hodná, přidám se k hubnutí :D Taky to solidně potřebuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama