Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Česko-Slovenská SuperStar 2011

4. března 2011 v 10:57 | Soni |  Myšlenky
Ráda bych se vyjádřila k této show, která od února běží na TV Nova. Upřímně úplně přesně nevím, co si o ní mám myslet, ale že bych z ní byla nadšená, to ne.

První minus - je to ohrané. Když běželo v roce 2004 Česko hledá SuperStar, hltala jsem každý díl, při finále jsem ani nedýchala a i dneska bych snad byla schopná dát dohromady aspoň 5 finalistů z deseti. Z druhého ročníku si pamatuju Míšu Noskovou, Gábu Al Dhábbu a Horvátha, z dalšího pouze Zdeňka Drdu a jeho protivníka Davida Spilku, ve čtvrté řadě byl snad Chodúr a Šmajda... Nebo ne? Čeho je moc, toho je příliš, a pátý ročník SuperStar mi připadá jako čisté vaření z vody. Je to okoukané, pořád to samé dokola, a tím, že tam dají dva Slováky a dvě Češky, aby to bylo zajímavější, tomu moc nepomůžou. Řekla bych, že spíš naopak.

Další věc, ač hodně subjektivní, je to, že mě tam většina lidí se*e. Od Rytmuse v růžový mikině, přes Mareše, což je kapitola sama o sobě, až po vyumělkovanou a nezajímavou Zeťovou. Je dobře, že tam nechali aspoň tu Osvaldovou a jako posledního porotce vybrali Haberu - nebejt jich, je pro mě ta soutěž už naprosto o ničem.

Co se týče samotných soutěžících, to je tragédie. Nechápu, proč tam lezou lidi, kteří na to absolutně nemají. Proč si doma nesednou, nezapnou si kameru a nenahrajou se, aby se viděli? A proč pak v televizi ukazujou z 90% právě tyhle, a ty opravdu talentovaní tvoří naprostý minimum toho, co se vysílá? Já jsem si vždycky myslela, že je to pěvecká show, ne zábavná.

Takže to je zhruba můj názor na SuperStar. Jen na ujasněnou, koukám se na to, jen když to opakují, když nemám nic jiného na práci, spíš jako takový oddech. Ta soutěž mi připadá většinou prostě trapná, nicméně občas se zasměju.

Co si o ní myslíte vy? :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama