Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Nejhorší bolest, která je, je ta na duši

22. prosince 2010 v 22:36 | Soni |  Myšlenky
Nedá se totiž ničím vyléčit. Když vám někdo ublíží tím, co řekne nebo udělá, když se s někým pohádáte, rozejdete, když vám někdo umře nebo když vás někdo podrazí, můžete se pokusit tu bolest utopit v drogách, můžete za někým jít a svěřit se, můžete se ze svého zoufalství zkusit vykřičet či vyběhat - po tomhle všem se vám určitě uleví, ale ne napořád, objeví se totiž okamžik, kdy tomu podlehnete znovu a znovu to bolí. Zmizí to až po dlouhé době, někdy vůbec. Lze to zakrýt, ale nejde to násilně vyhnat z hlavy a ze srdce.

Když se říznete, popálíte apod., stačí léky na utlumení bolesti. Pomůže to. Ale na psychickou bolest doopravdy nepomůže nic. Můžete se smát při vzpomínce, jak jste před pár lety uklouzli, sjeli po zadku kopec a skončili s nohou v sádře, protože na tu bolest jste už zapomněli. Na bolest na duši však nezapomenete nikdy.

Sepisuju tenhle malý názor s bolestí. Způsobila ji zrada nejbližšího člověka. Takže myslím, že je to nejlepší chvíle a že toto zamyšlení můžete považovat na autentické. Samozřejmě taky můžete mávnout rukou a říct si, sedmnáctiletá holka, co ta může vědět o bolesti na duši. Ale já se tak cítím - to je pravda.

Takže ať žijou Vánoce, svátky klidu a míru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bububu bububu | Web | 22. prosince 2010 v 22:59 | Reagovat

přesně, každý má svou bolest  nezáleží na tom kolik mu je nebo kolik toho prožil

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama