Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Zvonek zvoní, škola končí...

1. července 2010 v 10:18 | Soni |  Myšlenky
Ano, je to tak, včera nám opravdu naposledy zazvonil pomyslný školní zvonek a odzvonil školnímu roku 2009/2010. Je to zvláštní pocit, vědět, že jsou přede mnou 2 měsíce nicnedělání. Vždycky jsem měla na konci června radost, když jsem šla ze školy s vysvědčením v ruce a věděla, že mám celé letní prázdniny před sebou. Ale letos je to nějak jiné. Jako bych si ani nedokázala pořádně uvědomit, že ty prázdniny opravdu začaly. Nějak mi nedochází, že není jenom víkend a že mě nečeká další otravné pondělí, i když jsem se právě na tuhle chvíli celý rok tolik těšila. Nevím, čím to je. Ne že bych nebyla ráda, to rozhodně ne... Ale... Nevím, no.

Navíc příští školní rok bude poslední "svobodný". Pak nás čeká už jen oktáva a šprtání na maturitu, potom vysoká (snad)... A sladkým létům studentského flákání také odzvoní.

Takže začátek prázdnin je u mě ve znamení lehké melancholie -.-

Každopádně kdybych měla zhodnotit tenhle školní rok jako takový, řekla bych, že byl docela dobrý. Na začátku, v září, jsem si říkala "Ježíšmarjá, já už jsem v sextě..." Ono kvarta a kvinta (9. třída a prvák na gymplu) zní podobně, tak to člověku ani tolik nepřijde, ale najednou se ocitne v sextě a začne mu připadat, že ten čas hrozně letí a že za chvilku už bude z toho gymplu pryč. Navíc si pamatuju, když jsme přišli do primy, tak jsme byli na patře se sextánama a mně připadalo, že sexta je hrozně daleko, že tam se snad v životě nedostanu, že mám prostě spoustu času. Jenže ono to uteklo jako voda, prima, sekunda, tercie, kvarta, kvinta a sexta za mnou a přede mnou už jen septima a oktáva. (Mimochodem, teď když jsme byli v sextě, byli s náma na patře shodou okolností taky primáni a teda řeknu vám, že to, co si dovolí oni, bysme si my na jejich místě nedovolili ani omylem - předbíhaj ve frontě na oběd a sprostě nám nadávají, no věřili byste tomu? Smradi... :D)

Ale zpět. Jak už jsem říkala, byl to rok vcelku v pohodě. Sice jsem byla v obou pololetích hodně nemocná, takže jsem měla vysokou absenci a bála jsem se, abych nemusela dělat reparát, ale naštěstí se to nestalo ;) Byli jsem na pár exkurzích a na příšerným školním výletu :D , vysvědčení bylo docela dobré, až na tu čtyřku z fyziky a na to zhoršení ze zemáku z jedničky na trojku (naštve, když vám jedna pětka hne s celým průměrem a změní vám známku z dosavadní pěkné dvojky na trojku). Ale zase jsem se zlepšila z chemie, biologie... No, kdyby to někoho zajímalo, tady to je :) (Uvádím známky v obou pololetích)

Český jazyk - 1 /1
Anglický jazyk - 1 /1
Dějepis - 2 / 2
Zeměpis - 1 / 3
Francouzský jazyk - 1 /1
Matematika - 3 / 3
Základy společenských věd - 1 / 1
Fyzika - 3 / 4
Biologie - 2 / 1
Hudební výchova - 1 / 1
Výtvarná výchova - 1 / 1
Chemie - 4 / 3
Tělesná výchova - 1 / 1
Informatika a výpočetní technika - 2 / 1
Seminář z anglického jazyka - 1 / 1

:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama