Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Lady Gaga

30. května 2010 v 14:44 | Soni |  Umění

No, rozhodně se tu nehodlám rozepisovat s tím, že Gaga se vlastním jménem jmenuje tak a tak, je jí tolik a tolik let, vyrůstala tam a tam... Ne že by to bylo nedůležitý nebo nezajímavý (aspoň pro mě a obecně její fanoušky), ale určitě si to všichni můžou vygůglovat nebo najít na Wikipedii =P Spíš bych se tu ráda rozpovídala o svým osobním názoru na ni, protože ten (doufám) snad nezajímavej není... =)

Podle mě je ona hrozně nepochopená. Většina lidí ji odsoudí za to, jak vystupuje, jak vypadá, že nosí výstřední šaty a nalíčení... A přitom ji vůbec neznají a nechápou, že právě to je na ní zajímavý a že právě to ji odlišuje od ostatních hollywoodskejch a jinejch celebrit. Protože ona není blbá jako třeba... no, nebudu jmenovat... =) Naopak je to její originální styl, za kterej se nestydí, a nedělá to jenom proto, aby byla zajímavá, ale proto, že se jí to prostě tak líbí. Samozřejmě, že někdy i podle mě přestřelí, třeba jako když se v klipu producíruje jenom v plavkách, protože na to se její vychrtlá postavička nehodí, ale obecně její styl obdivuju a vážím si jí nejen za to, jak a v čem vystupuje, ale taky za to, že si všechno od základů vydřela sama, nikdo jí nikdy nepomáhal, a ona prostě maká a je to jen její zásluha. Navíc se k fanouškům chová hrozně hezky a není namyšlená, i když to tak určitě na někoho může působit. A pokud by si chtěl někdo stěžovat na "to její duc duc" a to elektro, který dělá, protože je to teď prostě in, tak si poslechněte třeba tyhle dvě písničky :)A neodsuzujte nikoho za to, jak vypadá, aniž byste věděli, jakej doopravdy je ;) Peace :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama