Neházejte mi do komentářů ke článkům reklamy, prosím. Rubriku "reklamy" tu nemám, protože je tu nechci, ne abyste mi je psali do komentářů. ;) Děkuju a přeju příjemné počtení!

Květen 2010

Lady Gaga

30. května 2010 v 14:44 | Soni |  Umění

No, rozhodně se tu nehodlám rozepisovat s tím, že Gaga se vlastním jménem jmenuje tak a tak, je jí tolik a tolik let, vyrůstala tam a tam... Ne že by to bylo nedůležitý nebo nezajímavý (aspoň pro mě a obecně její fanoušky), ale určitě si to všichni můžou vygůglovat nebo najít na Wikipedii =P Spíš bych se tu ráda rozpovídala o svým osobním názoru na ni, protože ten (doufám) snad nezajímavej není... =)

A ještě jednou volby...

30. května 2010 v 14:25 | Soni |  Myšlenky
Ták, volby máme za sebou a já jsem s výsledkem velmi spokojená :)

ČSSD sice první (z čehož zrovna nadšená nejsem, ale tak nějak se to dalo očekávat), ale dobrá zpráva je, že Paroubek odstupuje :) No, stejně tam za něj nastoupí Sobotka nebo podobnej jouda, tak co... :D
ODS druhá už bez Topolánka, což je zpráva nejspíš dobrá :)
TOP 09 třetí, yes :)
Komunisti raději bez komentáře...
A Věci veřejné... No, Johna sice moc v lásce nemám, ale strana jako celek třeba nezklame, uvidíme ;)

Zelený to ale projeli na celý čáře. Řekla bych, že si hodně věřili, takže výsledek 2,4% hlasů není nic moc...

Jinak mě hodně zaskočilo, kolik lídrů odstupuje... Zeman, Liška, Svoboda... Ale hlavně ten Paroubek, no, to mě hodně překvapilo, ale neříkám, že nemile =P I když v jednu chvíli mi ho bylo skoro líto... Skoro... Trošku... :D Ačkoliv zrovna on si to nezaslouží.

Tak uvidíme, jak se to všechno ještě vyvrbí - já věřím, že dobře a že nás snad čeká silná vláda :)

Tomáš Klus

29. května 2010 v 12:02 | Soni |  Umění
Přiznám se - zezačátku pro mě bylo jméno Tomáš Klus jenom jedno z mnoha, prostě další hvězdička, stejně jako třeba Marek Ztracený, jedna nebo dvě hezký písničky, dobrý, jinak nic. Nechápala jsem, co na něm všechny ty holky vidí, snad ten líbivej obličej, možná to, že ho žraly všechny a ony nechtěly být OUT... Jó, měla jsem v mobilu Válečnou, kterou mi poslala Terez jednou kdysi v šatně přes blůtů, protože se mi líbila, když si ji tam pouštěla... Jenže pak jsem se jedné dlouhé noci dlouho nudila, a tak jsem projížděla svoje oblíbený videa na youtubku a shodou okolností jsem se přes ně dostala právě na Tomáše. Pustila jsem si jednu hezkou písničku, druhou, třetí... No a za chvilku už jsem měla v počítači celý album...

Takže teď mám na Tomáše už poněkud jiný názor  Je to podle mě fakt talent, má chytlavý melodie a zajímavý texty. No řekněte, komu by se tohle nelíbilo? =)


Volby 2010

29. května 2010 v 0:39 | Soni |  Myšlenky
Ráda bych se v prvním článku věnovala tématu, kterej ve společnosti teď vyvolává, troufám si říct, jakousi senzaci, zároveň i spory a spoustu protichůdných názorů a pocitů. Pro někoho fraška, pro někoho šance se taky politicky angažovat, pro někoho absolutní nezájem - parlamentní volby probíhající od 28. do 29. května 2010.


Sonička má blogísek!

29. května 2010 v 0:10 | Soni |  Myšlenky
Tákže, slečna Nováková se odhodlala a po dlooouhý několikaletý odmlce se rozhodla znovu se začít věnovat blogování